рішення сесії №8-21/23 «Про затвердження висновків про вартість об’єктів оренди першого та другого типу комунальної власності Конятинської сільської ради, що підлягають передачі в оренду»

  • 12
Скликання: VIII скликання
Сесія / комісія: ХХІ сесія
Тип документу: рішення сесії
Дата: 17.02.2023
Номер документу: 8-21/23
Назва документу: Про затвердження висновків про вартість об’єктів оренди першого та другого типу комунальної власності Конятинської сільської ради, що підлягають передачі в оренду

                                                             

 

УКРАЇНА

 

КОНЯТИНСЬКА сільська рада

ХХІ сесія  VІІІ скликання

 
   

 

 

Р І Ш Е Н Н Я     № 8-21/23

17 лютого 2023 року                                                                        село Конятин

 

Про затвердження висновків про вартість об’єктів оренди першого та другого типу комунальної власності Конятинської сільської ради, що підлягають передачі в оренду

 

 

Відповідно до статей 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 6, 15, 16 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року №483, Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно на території  Конятинської сільської ради ТГ, затвердженого рішенням від 10 лютого 2022 року №20-11/22, розглянувши висновок постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, соціально-економічного розвитку територіальної громади, сесія сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити вартість об’єктів майна першого типу комунальної власності Конятинської сільської ради, що підлягають передачі в оренду через аукціон (додаток №1).
  2. Затвердити вартість об’єктів майна другого типу комунальної власності Конятинської сільської ради, що підлягає передачі в оренду без аукціону (додаток №2).
  3. Відділу земельних відносин житлово-комунальної власності та благоустрою Конятинської сільської ради оприлюднити вказане рішення в електронній торговій системі в порядку, визначеному чинним законодавством.
  4. Контроль  за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету і фінансів, соціально-економічного розвитку територіальної громади.

 

Сільський   голова                                                           Олексій СКРИПЧУК