"Цілющі трави Карпат"

Дата: 01.08.2019 09:47

31 липня в центрі культури дозвілля і спорту с.Довгопілля відбулось засідання любительського екологічного об'єднання "Цілющі трави Карпат". Керівник об'єднання Юрбаш Л.М. розповіла про види дикорослих лікувальних рослин , які ростуть в Карпатах.Ще з давніх-давен нашим предкам було відомо, що ці рослини сповнені цілющими властивостями, тому за допомогою них лікувались та попереджали недуги.
Керівник центру культури Хрищук П.Ю. ознайомила присутніх з лікарськими рослини , які занесені до
Червоної книги України.Червона книга України сигналізує нам про стан рослинного та тваринного світу в нашій країні, знайомить з тими видами флори і фауни, які знаходяться під загрозою зникнення та потребують охорони та захисту.
Методист центру Куриндаш Г.І. розповіла легенду про квіти чорнобривці - один з українських народних символів. Бібліотекар Малиш М.М. оформила книжкову виставку - пропозицію
"Лікарські рослини і наше здоров'я".
Марич З.Д. провела гру- вікторину
"Лікарські рослини мого краю"
Рубаняк С.І. розповіла про основні правила збору лікарських рослин. Копчук С.М. показала як правильно заварювати чай з травами.
Смакували цілющий чай з різнотрав'я. Учасники аматорського колективу ЦКДС виконали пісню
"Чорнобривці" .

Бережіть і любіть природу рідного краю!