"Я Майбутнє України"

Дата: 19.11.2019 14:12

18.11.2019 року в кабінеті сільського голови  Комариці О.П. відбулася зустріч  з директором  фонду  "Я  Майбутнє  України"   Мартою Левченко  та  директором  Швейцарського   фонду  "ANN  WILSON" .

Заключено угоду щодо реалізації проекту розвитку бібліотек в сільській школі (конкретно в Самаківському ЗЗСО І-ІІІ ст.).  За час перебування в громаді гості відвідали Самаківський ЗЗСО І-ІІІ ст.,де із адміністрацією закладу  обговорено шляхи реалізації проекту.

Відвідано сім’ю Михайла Танасійовича Марича  в якій проживає дитина інвалід. Директором  фонду Мартою Левченко надано підтримку сімї у забезпеченні дитини засобами гігієни та харчовими пакетами. Відвідано пришкільний інтернат Конятинського ЗЗСО І-ІІІ ст., учні якого мали можливість поспілкуватись з гостями і їм також надано подарунки від благодійного фонду "Я Майбутнє України".