День Святого Валентина!

Дата: 15.02.2020 13:54

14 лютого - закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина.
День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.Для кожної людини цей день – особливий, головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.
В центрі культури дозвілля та спорту відбувся святковий концерт "Любов придумана не нами , вона від Бога нам дана". Заступник голови сільської Ради ОТГ Кумариця В.М. вітав присутніх з цим чудовим святом. Учасники свята : Ведучі Гаврилюк Л Слижук А . , Вокальний гурт ЦКДС с.Довгопілля , вокальний гурт народного дому с.Стебні , солісти Грицюк М..Хрищук П., Гаврилюк , Поп'юк Д.,Синиця Р. , гумористи Пилипко П.,Копчук С. приймали щирі оплески від глядачів . До свята оформлена книжкова виставка "Скарби добра , краси , любові" (Бібліотекар Малиш М.) , виставка виробів народних умільців (Копчук С.) Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм відзначили День святого Валентина.

Зі святом! Всім всеперемагаючої любові, відчуття повноти та неповторності життя!