Чи має продовжуватись виплата «військової» пенсії, якщо пенсіонера призвали до лав ЗСУ?

  • 83

Відповідно до статті 2 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»

пенсіонерам з числа військовослужбовців та осіб, які отримують пенсію за цим Законом, у разі призову їх на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період або прийняття на військову службу за контрактом до Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, органів та підрозділів цивільного захисту під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення виплата пенсій не припиняється.

З урахуванням зазначеного, якщо пенсіонеру призначено «військову» пенсію, то у разі призову його на військову службу виплата пенсії має продовжуватись.