МЕШКАНЦІ ГІРСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛИ РОЗ'ЯСНЕННЯ ПЕНСІЙНИХ ПИТАНЬ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ

  • 66

Заступник начальника відділу обслуговування громадян №1 Іван КАПТАРЬ провів прийом громадян на віддаленому робочому місці працівника Пенсійного фонду в селі Конятин.

Поінформувавши про головні чинники, які справляють вплив на визначення розміру пенсійної виплати, представник пенсійної служби ознайомив місцевих мешканців із нововведеннями щодо порядку виплати й призначення  субсидій і пільг на сплату житлово-комунальних послуг. Зазначив, що з жовтня 2022 року Пенсійний фонд забезпечує фінансування, а з  грудня здійснюватиме й призначення цих видів державної допомоги.

Надав консультації щодо порядку звернення за призначенням пенсії, механізму нарахування пенсійних виплат різним категоріям громадян, відповів на індивідуальні запитання. Громадянам, які продовжують трудову діяльність, порекомендував відстежувати ситуацію щодо сплати внесків та зарахування стажу на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. За виникнення потреби в додаткових роз'ясненнях пенсійних питань порадив звертатись до пенсійної служби дистанційно: за телефонами гарячих ліній, через програму відеозв'язку Skypе та  популярний мобільний додаток Viber. Нагадав, що перелік контактних даних вказаний у закріпленому вкладенні на сторінці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області в соцмережі Facebook та закликав переглядати постійно оновлювану стрічку новин, де можна почерпнути багато корисної та актуальної інформації з пенсійного забезпечення.