КОМУ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ ЖИТЛОВА СУБСИДІЯ І НА КОГО ВОНА РОЗРАХОВУЄТЬСЯ

  • 23

 

 Право на отримання житлової субсидії мають мешканці домогосподарств, які проживають в житлових приміщеннях (будинках) і не можуть самотужки платити за житлово-комунальні послуги.

За призначенням житлової субсидії може звернутись будь хто з членів домогосподарства, зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), на яке оформлюється житлова субсидія. Також за призначенням житлової субсидії можуть звернутись особи:

не зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично проживають у ньому, наприклад на підставі договору наймання (оренди) житла; 

які не зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично проживають у ньому без укладеного договору наймання (оренди) житла, у разі, коли вони є внутрішньо переміщеними особами.

Якщо людина не зареєстрована у житловому приміщенні (будинку), але фактично у ньому проживає, склад домогосподарства декларується заявником під час звернення за призначенням житлової субсидії з додаванням до заяви відповідних документів, що підтверджують проживання за фактичною адресою домогосподарства.

Житлова субсидія розраховується на всіх членів домогосподарства та не може призначатися одночасно за зареєстрованим місцем проживання особи та за місцем її фактичного проживання