ЯК ВПЛИВАЄ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ПЕНСІОНЕРА НА ЙОГО ПЕНСІЙНІ ВИПЛАТИ

• Переглядів: 6

Після набуття пенсіонером права на пенсію, держава щомісячно виплачує належні йому виплати в повному обсязі. Однак трапляються випадки, які призводять до нарахування та виплати зайвих коштів. Переплата пенсії – це сума пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, сум індексації та інших доплат до пенсії) виплачена з різних причин понад розмір, визначений законодавством.

ВИПОВНЮЄТЬСЯ 60, А ВИ ЩЕ СПОВНА СИЛ І БАЖАННЯ ПРАЦЮВАТИ? ДІЗНАЙТЕСЬ ЯК ВІДСТРОЧИТИ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ

• Переглядів: 12

💬 Реалізувати своє право на призначення пенсії за віком — особиста справа кожного. Рішення людина має ухвалити самостійно, враховуючи своє бажання та обставини.

АВТОМАТИЧНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ

• Переглядів: 17

Щоб скористатися послугою «автоматичне призначення пенсії»,  потрібно увійти на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду (http://portal.pfu.gov.ua) за допомогою кваліфікованого електронного підпису та заповнити відповідну анкету.

GOV ID – ЗРУЧНИЙ СПОСІБ ДОСТУПУ ДО ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

• Переглядів: 16

Залишаючись вдома, ви можете отримати всю необхідну інформацію та послуги без особистих візитів до сервісних центрів, скориставшись онлайн-сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua

З 1 ГРУДНЯ ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ ТА ПІЛЬГИ ПРИЗНАЧАТИМУТЬ ОРГАНИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

• Переглядів: 15

Пенсійний фонд України у жовтні та листопаді виплатив українцям субсидії за вересень та жовтень, які були призначені органами соціального захисту населення. Починаючи з 1 грудня 2022 року Пенсійний фонд України буде не лише виплачувати, а й призначати житлові субсидії та пільги: тобто громадяни, які витрачають на оплату комунальних послуг більше, ніж 15% сукупного місячного доходу домогосподарства, з 1 грудня для призначення субсидії мають звертатися до органів Пенсійного фонду України. При цьому людина може самостійно обрати до якого саме сервісного центру Фонду їй зручно звернутися. Це не залежить від місця її офіційної реєстрації.