Передплатити «Пенсійний кур’єр» можна онлайн

• Переглядів: 7

В газеті «Пенсійний кур’єр» – завжди актуальна інформація. На сторінках видання можна ознайомитись з останніми змінами у пенсійному законодавстві, почитати фахові роз’яснення пенсійних питань, отримати практичні поради з вирішення соціальних та побутових проблем.

АНОНС. Запрошуємо до навчання страхувальників!

• Переглядів: 7

19 травня 2022 року о 14-00 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області відбудеться онлайн навчання із страхувальниками на тему: «Про електронні листки непрацездатності». Відеозустріч буде проводитися на відеоплатформі ZOOM. Під час заходу фахівці пенсійної служби краю нададуть детальні консультації та відповіді на питання слухачів.

Якщо виникла необхідність уже звільненому працівникові нарахувати та виплатити певні кошти, як роботодавцю відобразити цю суму в Податковому розрахунку?

• Переглядів: 7

Варто пам'ятати, що роботодавець повинен розрахуватися з працівником за усіма виплатами, які йому належать, в день звільнення. Такий обов'язок визначає ст.116 Кодексу законів про працю.

На вебпорталі Пенсійного фонду можна сформувати витяг з Електронного реєстру листків непрацездатності

• Переглядів: 9

Пенсійний фонд реалізував можливість формування в електронному вигляді  інформації з Електронного реєстру листків непрацездатності засобами вебпорталу.

До бюджету Пенсійного фонду України по Чернівецькій області надійшло власних доходів на 199,1 млн грн більше, ніж торік

• Переглядів: 9

Завдяки тісній співпраці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області з органами місцевої виконавчої влади, місцевого самоврядування, Головним управлінням ДПС у Чернівецькій області, Управлінням Держпраці у Чернівецькій області та з територіальними органами Державної виконавчої служби за січень-квітень 2022 року до бюджету Фонду в області надійшло 1275,8 млн грн власних доходів, що більше ніж за відповідний період 2021 року на 199,1 млн грн (18,5%).

Порядок виплати пенсії в разі втрати годувальника  під час дії воєнного стану

Порядок виплати пенсії в разі втрати годувальника під час дії воєнного стану

• Переглядів: 34

1 квітня постановою № 377 Уряд визначив, що під час дії в Україні воєнного стану та протягом одного місяця після його припинення дітям віком від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, пенсія в разі втрати годувальника призначається,

Підстави для зниження пенсійного віку особам, які працювали або проживали на територіях радіоактивного забруднення

• Переглядів: 61

Стаття 55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» № 796 (далі Закон 796) визначає, що таким особам пенсії надаються зі зменшенням пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» №1058, за наявності відповідного страхового стажу, зменшеного на кількість років зменшення пенсійного віку, але не менше 15 років страхового стажу.

Роботодавцю на замітку

• Переглядів: 14

«Кабінет страхувальника» – швидкий та зручний спосіб отримання інформації та послуг на вебпорталі Пенсійного фонду України. Тут роботодавець може переглянути дані звітності щодо сплати ЄСВ, самостійно отримати електронні довідки щодо працівників, їхнього страхового стажу та розміру заробітної плати для здійснення розрахунків виплат за лікарняними листами тощо.