Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти /приміщення Довгопільського ЗДО /
проєкт
Україна
КОНЯТИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
УІ сесія VІІІ скликання
------------------------------------------------------------------------------------------
Р І Ш Е Н Н Я №-06/21
серпень 2021 року село Конятин
Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки у комунальну власність
для будівництва та обслуговування будівель
закладів освіти /приміщення Довгопільського ЗДО /
Керуючись п.34 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” , ст.12,83,92,118,120 Земельного кодексу України , та розглянувши клопотання Довгопільського ЗДО Конятинської сільської ради №___ від_____ року про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність площею 0,2157 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти / приміщення Довгопілького ЗДО /, яка розташована в селі Довгопілля вул.Заводська,18А. Земельна ділянка виділяється за рахунок забудованих земель комунальної власності територіальної громади (землі житлової та громадської забудови) , розглянувши висновок постійної комісії з питань земельних відносин ,екології , раціонального природокористування ,будівництва , планування,та комунальної власності, сільська рада
В И Р І Ш И Л А:
1.Надати Конятинській сільській раді дозвіл на розроблення (з урахуванням вимог державних стандартів , норм і правил у сфері землеустрою) проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність площею 0,2157 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти /приміщення Довгопілького ЗДО /, яка розташована в селі Довгопілля вул.Заводська,18А . Земельна ділянка виділяється за рахунок забудованих земель комунальної власності територіальної громади (землі житлової та громадської забудови ).
2.Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питаньземельнихвідносин,екології,раціональногоприродокористування,будівництва ,планування та комунальної власності /Мицканюк Р.М./
Сільський голова Олексій СКРИПЧУК
Проект даного рішення опублікувати на дошці оголошень серпень 2021 року