ПЛІДНА ПРАЦЯ КНЗ "КОНЯТИНСЬКОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ШКОЛИ"

• Переглядів: 475

30 листопада, відбувся відкритий урок по класу баяну «Робота над твором: розкриття характеру та художнього змісту твору за допомогою різних прийомів гри та штрихів з учнем п'ятого класу». Урок проведений на високому рівні, згідно методики гри на інструменті викладачем Нагірняком Юрієм Михайловичем,  який має  великий досвід і займається своєю справою більше 40-ка років. Юрый Михайлович приділяє велику увагу розвитку музичних здібностей,  і любові до інструменту, а також має хороший підхід до учнів. Це педагог, якому важливий результат. Учень п'ятого класу Кіщук Сергій: активний, старанний, цілеспрямований; під час гри на інструменті демонструє хорошу виконавську майстерність, добре володіє технікою гри . Це є титанічна праця з обидвох сторін, тож бажаємо і надалі самовдосконалюватися та творчо зростати.

Участь театрального гуртка Конятинської мистецької школи у святкуванні Дня с. Плай

• Переглядів: 331

Тож нехай це свято принесе Вам та Вашим родинам мир, добробут та злагоду. Нехай живе ваше рідне село, народжуються і підростають діти, нехай щастя, любов та достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині.

Комунальний неприбутковий заклад "КОНЯТИНСЬКА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА"

• Переглядів: 386

У Конятинській територіальній громаді відкрився комунальний неприбутковий заклад " Конятинська мистецька школа", яка охопила більше 80 дітей. У школі працюють висококваліфіковані спеціалісти з солідним педагогічним стажем. При школі функціонують : клас баян, акордеон (викладач- Нагірняк Ю. М.); клас сольного співу ( викладач - Хрищук П. Ю. ); клас театрального мистецтва ( викладач - Куриндаш Г. І.) А ще працює гурткова робота: гурток театрального мистецтва( керівник - Мартинюк Н. М.), гурток вокального мистецтва ( керівник - Мацьопа В. П.) та гурток інструментального мистецтва ( керівник - Нагірняк Ю. М.). У  нашій громаді дуже багато талановитої молоді, яка бажає пов'язати своє життя з мистецтвом. Тому ми дуже добре розуміємо, наскільки важливо приділяти увагу мистецькій освіті, зростанню і формуванню естетичних смаків дітей. Сподіваємось, що протягом наступних років  діти будуть знайомитися з мистецтвом , навчатися творити, зростати як особистості та матимуть змогу якісно розвивати свої таланти.