ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ КОНЯТИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПРО ДОПОМОГУ!

• Переглядів: 334

Шановні жителі Конятинської територіальної громади, звертаємось до вас про допомогу збору продуктів харчування для військових нашої територіальної громади. Пункти збору: - Довгопільський опорний заклад загальної середньоїосвіти; - Конятинський опорний заклад загальної середньої освіти; - Яблуницький заклад загальної середньої освіти;

ЗВЕРНЕННЯ ДО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ ПРО ДОПОМОГУ!

• Переглядів: 327

Сьогодні, до Яблуницького та Конятинського закладів дошкільної освіти приїжджають внутрішньо переміщені жителі нашої держави. Шановні односельчани, просимо про вашу допомогу: - у постільній білизні; - подушках; - рушниках; - засобах гігієни; - продуктах харчування; Для детальної інформації телефонуйти за номером: 0987806184, Андріана

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ КОНЯТИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

• Переглядів: 314

До уваги внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Конятинської територіальної громади. 30.03.2022 р. о 1300 при сільських радах, а саме: с. Конятин, с. Яблуниця, с. Довгопілля, с. Стебні (Стебнівський заклад дошкільної освіти) - відбудеться роздача гуманітарної допомоги (засоби гігієни, дитяче харчування, памперси). При собі мати документ, який засвідчує особу.

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ, ЯКІ ПРИБУЛИ ДО КОНЯТИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

• Переглядів: 717

Прохання до усіх, хто прибув на територію Конятинської територіальної громади зареєструватися у пунктах реєстрації, які розміщені: - с. Голошина (народний дім); - с. Плай (народний дім); - с. Яблуниця ( приміщення сільської ради); - с. Конятин (приміщення сільської ради); -с. Довгопілля (приміщення сільської ради); - с. Стебні (приміщення дошкільного навчального закладу); с. Самакова (заклад загальної середньої освіти); та за формою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwHM8fbR74TZq1T5ImsXqXLsbBcNEqV9-n0BFf4Es15UsTVQ/viewform

З 01 січня 2022 року змінюється вартість оформлення біометричних документів громадянина України!

• Переглядів: 343

Документ Вартість до 31.12.2021 Вартість з 01.01.2022 Паспорт громадянина України (ID-картка) вперше – безкоштовно вперше – безкоштовно - до 20 робочих днів – 363 грн. (126 грн. – вартість адмінпослуги та 237 грн. – вартість бланка) - до 20 робочих днів – 372 грн. (126 грн. – вартість адмінпослуги та 246 грн. – вартість бланка) до 10 робочих днів – 489 грн. (252 грн. – вартість адмінпослуги та 237 грн. – вартість бланка) до 10 робочих днів – 498 грн. (252 грн. – вартість адмінпослуги та 246 грн. – вартість бланка) Паспорт громадянина України для виїзду за кордон - до 20 робочих днів – 694 грн. (352 грн. – вартість адмінпослуги та 342 грн. – вартість бланка) - до 20 робочих днів – 733 грн. (352 грн. – вартість адмінпослуги та 381 грн. – вартість бланка) - до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав – 1046 грн. (704 грн. – вартість адмінпослуги та 342 грн. – вартість бланка) - до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав – 1085 грн. (704 грн. – вартість адмінпослуги та 381 грн. – вартість бланка)