![Структура відділу соціального обслуговування та праці Конятинської сільської ради](https://rada.info/upload/gerb/putilsky-rayon.png)
Структура відділу соціального обслуговування та праці Конятинської сільської ради
Відділ з питань соціального захисту населення Конятинської сільської ради
![Створено реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг](https://rada.info/upload/gerb/putilsky-rayon.png)
Створено реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг
Створено реєстр надавачів
![День людей похилого віку!](https://rada.info/upload/users_files/04417783/gallery/large/IMG-9ec813f5faf4c287f1b48d6cbc66020c-V.jpg)
День людей похилого віку!
Першого жовтня вся Україна відзначає свято – День людей похилого віку. Це свято покликане звертати увагу суспільства на проблеми літніх людей. Цей день є визначним і особливим, щоб кожна людина пам’ятала про свою історію, вшановувала і надавала підтримку людям похилого віку, адже вони найбільше потребують нашої турботи і уваги.