Стоїть дивний будинок,
До нього – сто стежинок,
А в ньому – сто доріжок.
Там тупця двісті ніжок.
Там сотня голосочків,
Дзвінкіших від дзвіночків.
Там всілись на полиці
Ведмеді і лисиці.
Там човен у куточку
Пливе по килимочку.
На стінах – сто картинок
З героями казок.
Всі знають цей будинок.
Він зветься – дитсадок.

Детальніше http://jablunickijdnz.mozello.com/

Фото без опису   Завідувач Яблуницького ЗДО - Комариця М.О.

НОВОРІЧНЕ СВЯТО У ЯБЛУНИЦЬКОМУ ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ!

• Переглядів: 455

Зимові  свята   люблять  і  діти і дорослі . Усі ми чекаємо від  них  подарунків, веселого  настрою, а  головне – чудес. Новорічні свята – чарівні. Саме з  цього  часу  ми всі  знову  починаємо  вірити в казку. У переддень  Нового  року , 29  грудня 2021 року,  у Яблуницькому ЗДО  було проведено  Новорічне свято, яке подарувало усім учасникам  море  позитиву  та гарний передноворічний  настрій. По закінченню  свята  Дід  Мороз  та Снігуронька подарували солодкі  подарунки. Дякуємо за підтримку у проведенні Новорічного свята Батькам., старості  села Гавюк І.Ю., ЗЕА  «Новосвіт».,  приватному підприємцю   Томоязі  Л.Д. та Конятинській сільській раді.

Чарівниця Осінь - завітала до Яблуницького ЗДО " Струмочок"

• Переглядів: 467

" Осінь чарівниця" Осінь - прекрасна і щедра пора року, проведення свята стало вже  доброю традицією у Яблуницькому ЗДО "Струмочок". Вихованці з цікавістю та веселим настроєм  долучилися до дійства: співали, танцювали  та декламували вірші.  З 1.11.2021р. по 11.11.2021р. тривала виставка робіт з природнього  матеріалу, які  підготували діти  разом зі своїми батьками, на тему: "Тихо осінь ходить краєм…" Музичні  композиції , веселі хороводи та дзвінкий дитячий сміх  зробили осінній  день особливим, яскравим та по-справжньому святковим подарунком від золотої пори року.

Гід державних послуг. Банер