Детальніше за посиланням: http://yablunitsa.at.ua

Директор Яблуницького ЗЗСО І-ІІ ст. -  Кочерган Марія Михайлівна

УЧИТЕЛЬ ЯБЛУНИЦЬКОГО ЗЗСО І-ІІ СТУПЕНІВ НАТАЛІЯ ГАВРИЛІВНА КОВБИШ ПРО СТОРІТЕЛІНГ НА УРОКАХ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ!

• Переглядів: 316

28 квітня, відбувся захід у рамках Регіонального методичного нетворкінгу «Ефективні психолого-педагогічні технології: практичний аспект», провела онлайн-зустріч Наталія Гаврилівна Ковбиш, учитель зарубіжної літератури Яблуницького ЗЗСО І-ІІ ступенів Конятинської територіальної громади, а модерувала івентом Лілія Іванівна Іванова методист НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін та міжнародної інтеграції ІППОЧО. Що таке сторітелінг? Чому саме цю технологію вважають однією з найцікавіших та найпродуктивніших інноваційних технологій? Як застосувати сторітелінг на уроках зарубіжної літератури і до чого тут візуальний фон та графічний контент. Відповіді на ці та інші питання отримали учасники нетворкінгу з зарубіжної літератури. Сектор освіти, культури, молоді та спорту Конятинської сільської ради, висловлює щирі слова подяки Наталії Гаврилівні за майстерність, мистецтво захоплюючої розповіді та використання нестандартних методів роботи з учнями. До нових успіхів та звершень, Наталіє Гаврилівно!

Гід державних послуг. Банер