Пам'ятка, щодо перетинання державного кордону дітьми, особами з інвалідністю, та особами, які їх супроводжують в умовах надзвичайного та воєнного стану.

• Переглядів: 385

КРУГЛИЙ СТІЛ "ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ УЧНІВ" ЗА УЧАСТІ В.О. НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА  ІНСПЕКТОРА ЮВЕНАЛЬНОЇ ПРЕВЕНЦІЇ ВИЖНИЦЬКОГО РВП САТОНІНА О.С.

КРУГЛИЙ СТІЛ "ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ УЧНІВ" ЗА УЧАСТІ В.О. НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА ІНСПЕКТОРА ЮВЕНАЛЬНОЇ ПРЕВЕНЦІЇ ВИЖНИЦЬКОГО РВП САТОНІНА О.С.

• Переглядів: 439

10 грудня на базі Конятинського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів у рамках тематичного тижня проведено круглий стіл "Права та обов'язки учнів", за участі в.о. начальника відділу служби у справах дітей І.Ю. Сокирко та інспектора ювенальної превенції Вижницького районного відділу поліції Сатоніна О.С, а також учнів 7-11 класів, класних керівників, учителів. Мета круглого столу: поглиблювати знання про права людини, формувати знання учнів про їх права та обов'язки, виховувати повагу до головного закону держави, самосвідомість, відповідальність, розуміння наслідків своїх вчинків.

Як батькам захистити дитину від насильства?

• Переглядів: 323

Як батькам захистити дитину від насильства? - Постійно цікавтеся життям дитини та звертайте увагу на зміни в її поведінці. Поясніть, що вона може вам довіряти і ділитись усіма своїми переживаннями.  - Дитина обов’язково має знати свою домашню адресу й номери телефонів батьків напам’ять.  - Також треба навчити дитину відстоювати кордони свого тіла, а в разі необхідності кликати на допомогу інших дорослих. Наприклад, 16-річній американці вдалося звільнитися від викрадача завдяки спеціальному жесту рукою, який вона продемонструвала через вікно автівки іншим водіям.  Про цей міжнародний універсальний сигнал допомоги в разі насильства та про те, куди звертатися постраждалим від насильства і як йому протидіяти, — читайте у спільноті STOP ABUSE UKRAIN