ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ В СТАРШІЙ ГРУПІ "БДЖІЛКА"  ДОВГОПІЛЬСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ В СТАРШІЙ ГРУПІ "БДЖІЛКА" ДОВГОПІЛЬСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

• Переглядів: 538

Настав чарівний і довгоочікуваний день – день святого Миколая.  Цієї днини Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи! Сьогодні він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання … День Святого Миколая – найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками. Настання свята чекають не тільки діти. Навіть дорослій людині іноді хочеться повернутися в дитинство і вірити у щось незвичайно чарівне. Це свято –  прекрасний шанс упустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити  найкраще ! Така казка завітала і в Довгопільський дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок».Напередодні свята , 15 грудня , старша група "Бджілка" запросили святого Миколая  в дитячий садок. Під час музично-розважального заходу «Ой хто, хто Миколая любить» діти співали, розповідали вірші, танцювали. А потім зірочки освітили шлях , а ангели привели  святого Миколая до діток, щоб він їх порадував солодкими подарунками. У кінці свята діти промовили молитву  до святого Миколая та подякували за його хороші справи, які він робить для малят. Бажаємо всім, щоб День святого Миколая не пройшов повз ваш будинок і наповнив його щастям, теплотою і любов’ю.

ЗОЛОТАВА ОСІНЬ ЗАВІТАЛА ДО ДОВГОПІЛЬСЬКОГО ЗДО!

• Переглядів: 604

МОЛОДША ГРУПА ДОВГОПІЛЬСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ Осінь – прекрасна і щедра пора року.  Проведення свята осені стало вже доброю традицією у Довгопільському ЗДО.  Свято відбулося у молодшій різновіковій групі «Сонечко». Вихованці з цікавістю та веселим настроєм долучилися до дійства: співали, танцювали, перевтілювались у казкових героїв, декламували вірші та знайомилися з традиціями рідного краю. З 15 по 18 листопада тривала виставка робіт з природнього матеріалу, які підготували діти разом зі своїми батьками, на тему: «Тихо осінь ходить краєм…». Музичні композиції, веселі хороводи та дзвінкий дитячий сміх зробили осінній день особливим, яскравим  та по справжньому святковим подарунком від золотої пори року СТАРША ГРУПА ДОВГОПІЛЬСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ На базі Довгопільського ЗДО старшої групи "Бджілка" відбулося свято Осінь-чарівниця в нашім ріднім краї.      Під час проведення свята діти брали активну участь: розвивали колективну діяльність, бачили розмаїття осінньої природи, розкрили красу осінньої природи за допомогою поетичного слова, музики, пісень, художньої творчості дітей, викликали естетичні переживання, захоплювалися красою рідного краю та милувалися її дарами.