ЩИРІ ВІТАННЯ РАЦІ ПЕТРУ ГРИГОРОВИЧУ!

• Переглядів: 292

Адміністрація Конятинської сільської ради на чолі з сільським головою Олексієм Скрипчуком з великою повагою щиро вітає першого майстра спорту з волейболу на Буковині, судді національної категорії Рацу Петра Григоровича. Нехай сьогодні і завжди  Вам буде тепло від турботи і уваги дорогих людей! Нехай міцним буде те, що найдорожче в житті – дружба, здоров’я, сім’я! Здоров’я Вам, благополуччя, сонячних фарб в житті!

З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

• Переглядів: 355

Сільський голова Олексій Скрипчук та виконавчий комітет Конятинської сільської ради вітає з Днем медичного працівника - медиків Конятинської територіальної громади. Від щирого серця бажаємо не тільки дбати про здоров'я оточуючих, а і берегти своє. Нехай довге життя обдарує Вас щасливими моментами і приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. Успіхів у Вашій справі і гарного настрою! День медичного працівника – Це, справді, свято всенародне. На честь людей, в чиїх руках Священне діло, благородне. Здоров’я нації, народу – Державна справа нелегка, Але ця справа звіку-зроду Є суттю медпрацівника!

НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ ШКІРЯК НАТАЛІЇ ЄВГЕНІВНІ!

• Переглядів: 312

Керівництво та виконавчий комітет Конятинської сільської ради щиро вітають начальника фінансового відділу Шкіряк Наталію Євгеніївну – з нагоди   Дня народження! Бути хорошим начальником дано не кожному, але з Вами дуже пощастило! Це справжній талант — бути таким професіоналом своєї справи. Ми всім колективом вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо завжди залишатися такою же уважною, життєрадісною, креативною, тактовною, цілеспрямованою, яка вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед. Ми бажаємо Вам не тільки творчих успіхів і кар’єрного зростання, а й сімейного благополуччя і звичайного людського щастя. Щоб Ваше особисте життя тільки надихало Вас до нових подвигів в роботі, а робота стимулювала до добробуту і комфорту у Вашому будинку. Вітаємо!

ЩИРІ ВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНЕМ!

• Переглядів: 390

Шановні жителі Конятинської територіальної громади!    Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом – Воскресінням Христовим! Нехай Великодні дзвони принесуть у ваші домівки мир, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я, наповнять серце добром і милосердям. Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здіснення найзаповітніших сподівань.    Нехай Світло Воскресіння Христового  надає нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб Ваше життя було   чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска,   яскравим, як колоритна українська писанка.  З  повагою, сільський  голова Олексій СКРИПЧУК, депутатський корпус та виконавчий комітет Конятинської сільської  ради!

НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ МОРОЗ ВОЛОДИМИРУ МИКОЛАЙОВИЧУ!

• Переглядів: 354

Сьогодні, святкує свій день народження директор КП "Черемош сервіс" Володимир Миколайович Мороз! Прийміть щирі, сердечні, сповнені людської шани і поваги привітання з нагоди Вашого дня народження. Бажаємо Вам, насамперед, мирного неба над головою, незгасної енергії та невтомності в повсякденній, відповідальній діяльності на благо жителів громади. А ваша творча енергія і життєлюбність, організаторський талант, відданість справі і високий професіоналізм хай і надалі плідно слугують нашій громаді. Міцного вам здоров’я, щастя, добра, миру і благополуччя. Хай здійсняться ваші мрії та сподівання!                                                                                                                                             З повагою, сільський голова Олексій СКРИПЧУК та колектив   Конятинської сільської ради.

НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ ПАЛІЙЧУК ТЕТЯНІ МИХАЙЛІВНІ!

• Переглядів: 386

Вітаємо з Днем народження майстра розрахунків, вкладень і звітностей — нашого чудового спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Палійчук Тетяну Михайлівну! Шановна, Тетяно Михайлівно, хочеться побажати у цей час, насамперед, мирного неба над головою,  нехай Ваше серце завжди зігрівається любов’ю рідних, нехай в діяльності передбачаються великі перспективи і процвітання, не тільки точних даних, прибутку у всіх кварталах і правильно зведеного балансу, але і особистого щастя, успіхів у всіх починаннях і багато вільного часу, проведеного з близькими та друзями.

НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ МАЛИШ ЛЮДМИЛІ ДМИТРІВНІ!

• Переглядів: 315

Сьогодні, 6 квітня, святкує свій день народження в.о. головного спеціаліста земельного відділу Малиш Людмила Дмитрівна.           Шановна Людмила Дмитрівна!

Гід державних послуг. Банер