ЩИРІ ВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНЕМ!

• Переглядів: 40

Шановні жителі Конятинської територіальної громади!    Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом – Воскресінням Христовим! Нехай Великодні дзвони принесуть у ваші домівки мир, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я, наповнять серце добром і милосердям. Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здіснення найзаповітніших сподівань.    Нехай Світло Воскресіння Христового  надає нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб Ваше життя було   чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска,   яскравим, як колоритна українська писанка.  З  повагою, сільський  голова Олексій СКРИПЧУК, депутатський корпус та виконавчий комітет Конятинської сільської  ради!

НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ МОРОЗ ВОЛОДИМИРУ МИКОЛАЙОВИЧУ!

• Переглядів: 25

Сьогодні, святкує свій день народження директор КП "Черемош сервіс" Володимир Миколайович Мороз! Прийміть щирі, сердечні, сповнені людської шани і поваги привітання з нагоди Вашого дня народження. Бажаємо Вам, насамперед, мирного неба над головою, незгасної енергії та невтомності в повсякденній, відповідальній діяльності на благо жителів громади. А ваша творча енергія і життєлюбність, організаторський талант, відданість справі і високий професіоналізм хай і надалі плідно слугують нашій громаді. Міцного вам здоров’я, щастя, добра, миру і благополуччя. Хай здійсняться ваші мрії та сподівання!                                                                                                                                             З повагою, сільський голова Олексій СКРИПЧУК та колектив   Конятинської сільської ради.

НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ ПАЛІЙЧУК ТЕТЯНІ МИХАЙЛІВНІ!

• Переглядів: 47

Вітаємо з Днем народження майстра розрахунків, вкладень і звітностей — нашого чудового спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Палійчук Тетяну Михайлівну! Шановна, Тетяно Михайлівно, хочеться побажати у цей час, насамперед, мирного неба над головою,  нехай Ваше серце завжди зігрівається любов’ю рідних, нехай в діяльності передбачаються великі перспективи і процвітання, не тільки точних даних, прибутку у всіх кварталах і правильно зведеного балансу, але і особистого щастя, успіхів у всіх починаннях і багато вільного часу, проведеного з близькими та друзями.

НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ МАЛИШ ЛЮДМИЛІ ДМИТРІВНІ!

• Переглядів: 44

Сьогодні, 6 квітня, святкує свій день народження в.о. головного спеціаліста земельного відділу Малиш Людмила Дмитрівна.           Шановна Людмила Дмитрівна!