НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ ШКІРЯК НАТАЛІЇ ЄВГЕНІВНІ!

Керівництво та виконавчий комітет Конятинської сільської ради щиро вітають начальника фінансового відділу Шкіряк Наталію Євгеніївну – з нагоди   Дня народження! Бути хорошим начальником дано не кожному, але з Вами дуже пощастило! Це справжній талант — бути таким професіоналом своєї справи. Ми всім колективом вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо завжди залишатися такою же уважною, життєрадісною, креативною, тактовною, цілеспрямованою, яка вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед. Ми бажаємо Вам не тільки творчих успіхів і кар’єрного зростання, а й сімейного благополуччя і звичайного людського щастя. Щоб Ваше особисте життя тільки надихало Вас до нових подвигів в роботі, а робота стимулювала до добробуту і комфорту у Вашому будинку. Вітаємо!