Щирі співчуття Світлані Прінько, директору Навчально-методичного центру якості освіти та координації господарської діяльності навчальних закладів області, яка передчасно втратила люблячого чоловіка, гарного батька та мужнього воїна.

Щирі співчуття Світлані Прінько, директору Навчально-методичного центру якості освіти та координації господарської діяльності навчальних закладів області, яка передчасно втратила люблячого чоловіка, гарного батька та мужнього воїна.

  • Переглядів: 80

Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя найрідніших людей, які ціною життя охороняють наш спокій. Надзвичайно сумна звістка сколихнула освітянську родину на Буковині – ще один воїн отримав крила та відійшов у небеса. Адміністрація та виконавчий комітет Конятинської сільської ради висловлює щирі співчуття Світлані Прінько, директору Навчально-методичного центру якості освіти та координації господарської діяльності навчальних закладів області, яка передчасно втратила люблячого чоловіка, гарного батька та мужнього воїна. У цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Україна втратила ще одного Героя і свого захисника. Слава та вічна пам’ять загиблому Герою! Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!   

ЩИРІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ ТА ДНЯ ВЧИТЕЛЯ КОНЯТИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

ЩИРІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ ТА ДНЯ ВЧИТЕЛЯ КОНЯТИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

  • Переглядів: 103

Сьогодні, 5 жовтня з нагоди Дня працівників освіти та Дня вчителя відбулося вручення грамот Народного депутата України Максима ЗАРЕМСЬКОГО та подяк сектору освіти, культури, молоді та спорту Конятинської сільської ради. Шановні педагоги Конятинської територіальної громади, Ваша професія – одна із найблагородніших серед інших, адже кожен, хто обрав колись для себе педагогічну стежину, водночас, взяв на себе і велику відповідальність. У цей непростий час педагоги виконують свою місію на власному фронті, роблячи внесок у майбутню Перемогу! Щиро бажаємо Вам наснаги, міцного здоров`я, нових професійних та особистих успіхів, родинного затишку й мирного неба!  Висловлюємо щирі слова подяки Максиму Валентиновичу ЗАРЕМСЬКОМУ та помічнику-консультанту Оксані Юріївні ПОРОХ  за високу повагу до педагогічних працівників Конятинської територіальної громади.

ГРАФІК ЗАНЯТЬ З СЕКЦІЙ ДЗЮДО ТА ФУТБОЛУ У КОНЯТИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ!

ГРАФІК ЗАНЯТЬ З СЕКЦІЙ ДЗЮДО ТА ФУТБОЛУ У КОНЯТИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ!

  • Переглядів: 249

Сектор освіти, культури, молоді та спорту Конятиської сільської ради повідомляє про затверджений графік занять з секцій футболу та дзюдо Графік занять по секції футболу та дзюдо П'ятниця                (с. Конятин) Субота            (с.Самакова) Субота                 (с. Довгопілля) Неділя                     (с.Самакова) Неділя                          (с. Конятин) МОЛОДША ГРУПА  15:00-17:00 10:00-12:00 13:00-15:00 10:00-12:00 13:00-15:00 СТАРША ГРУПА 17:00-19:00 10:00-12:00 15:00-17:00 10:00-12:00 15:00-17:00  

З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

  • Переглядів: 176

Сьогодні, в день вихователя і всіх дошкільних працівників, я дуже рада привітати всіх співробітників закладів дошкільної освіти Конятинської територіальної громади.   Ви є взірцем стійкості, нескінченої любові до дітей, доброти та милосердя. Ви всі: і вихователі та помічники вихователів, і кухарі, і музичні працівники, і медсестри, і кастелянші, і всі інші – трудитесь на благо нашого підростаючого покоління. Ви вносите неоціненний вклад у виховання підростаючого покоління, даєте їм можливість вирости розумними, здатними, здоровими, фізично розвиненими людьми. Спасибі вам велике за Вашу самовіддану працю, за Вашу любов до дітей, за терпіння, за прагнення до роботи. Бажаю вам всього найкращого: міцного здоров’я, щастя, удачі, сімейного благополуччя!Ваша робота нам всім так необхідна. Люди різних професій щоранку довіряють Вам виховання своїх дітей. Ви сповна справляєтеся зі своєю місією, даруючи дітям не тільки знання і уміння, але і турботу, душевну теплоту. Ваші вихованці відчувають Ваше добре ставлення до себе. І, повірте, з теплотою в серці, будуть згадувати роки, проведені поруч з Вами, через багато років. Спасибі Вам за все! Велика Вам шана, неперевершеним, творчим, креативним професіоналам, які за час повномасштабної війни готували, пекли, плели, фасували - працювали і продовжуєте працювати, щоб підтримати військових, підтримати людей, які змушені були виїхати з своїх домівок, огортаєте любов'ю дітей! Хай Господь благословить родини працівників дошкілля і дарує нам радість Перемоги!

ОГОЛОШЕННЯ!

ОГОЛОШЕННЯ!

  • Переглядів: 88

Сектор освіти, культури, молоді та спорту Конятинської сільської ради інформує про вакантну посаду вчителя інформатики у Довгопільському ліцеї з 01.10.2022 року.

СЕКТОР ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИСЛОВЛЮЄ ЩИРІ СЛОВА ПОДЯКИ ГАЛИНІ МИКОЛАЇВНІ ФОРГІЛЬ ВЧИТЕЛЮ ДОВГОПІЛЬСЬКОГО ОЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ!

СЕКТОР ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИСЛОВЛЮЄ ЩИРІ СЛОВА ПОДЯКИ ГАЛИНІ МИКОЛАЇВНІ ФОРГІЛЬ ВЧИТЕЛЮ ДОВГОПІЛЬСЬКОГО ОЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ!

  • Переглядів: 492

Вихованці "Лайк Дансу" Довгопільського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Конятинської територіальної громади взяли участь у Всеукраїнському конкурсі талантів серед талановитих громад України "Gromada Vision 2022"  та вибороли почесне ІІ місце у категорії хореографія. Сектор освіти, культури, молоді та спорту Конятинської сільської ради висловлю щирі слова подяки Галині Миколаївні ФОРГІЛЬ за високий професіоналізм та активну трудову діяльність, вагомий внесок у творче та особистісне зростання дітей! Дякуємо за те, що Ви віддаєте частинку своєї любові, турботи, уваги і знань нашим дітям. 

31.03.2022 р. ВІДБУЛАСЯ АТЕСТАЦІЯ ПЕДПРАЦІВНИКІВ НА БАЗІ ДОВГОПІЛЬСЬКОГО ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ КОНЯТИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

31.03.2022 р. ВІДБУЛАСЯ АТЕСТАЦІЯ ПЕДПРАЦІВНИКІВ НА БАЗІ ДОВГОПІЛЬСЬКОГО ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ КОНЯТИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

  • Переглядів: 215

31.03.2022 р. відбулася атестація педагогічних працівників на базі Довгопільського опорного закладу загальної середньої освіти Конятинської територіальної громади. Атестація педагогічних працівників стосується кожного працівника закладу освіти. Згідно з реформою НУШ,  зовсім скоро атестація має піти в минуле, а її місце займе сертифікація, яка буде проходити раз на три роки. На сьогодні сертифікація є добровільною і охоплює тільки вчителів початкових класів, а атестація є обов'язковою і проходить раз на п'ять років. Аби уникнути певних непорозумінь, варто якомога краще розібратися у питанні атестації. Атестація — це система заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників. Атестація педагогічних працівників може бути черговою або позачерговою. Педагогічний працівник проходить чергову атестацію не менше одного разу на п’ять років, крім випадків, передбачених законодавством. За результатами атестації визначається відповідність педагогічного працівника займаній посаді, присвоюються кваліфікаційні категорії, педагогічні звання. Перелік категорій і педагогічних звань педагогічних працівників визначається Кабінетом Міністрів України. Рішення атестаційної комісії може бути підставою для звільнення педагогічного працівника з роботи у порядку, встановленому законодавством. Положення про атестацію педагогічних працівників затверджує центральний орган виконавчої влади у сфері освіти і науки. Положення про атестацію педагогічних працівників, які забезпечують здобуття фахових компетентностей спеціалізованої освіти, затверджуються центральними органами виконавчої влади, що забезпечують формування та реалізують державну політику у відповідній сфері. Портфоліо Бельмеги Любов Миколаївни вчителя біології та природознавства Яблуницького ЗЗСО І-ІІ ступенів