З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

Сьогодні, в день вихователя і всіх дошкільних працівників, я дуже рада привітати всіх співробітників закладів дошкільної освіти Конятинської територіальної громади.   Ви є взірцем стійкості, нескінченої любові до дітей, доброти та милосердя. Ви всі: і вихователі та помічники вихователів, і кухарі, і музичні працівники, і медсестри, і кастелянші, і всі інші – трудитесь на благо нашого підростаючого покоління. Ви вносите неоціненний вклад у виховання підростаючого покоління, даєте їм можливість вирости розумними, здатними, здоровими, фізично розвиненими людьми. Спасибі вам велике за Вашу самовіддану працю, за Вашу любов до дітей, за терпіння, за прагнення до роботи. Бажаю вам всього найкращого: міцного здоров’я, щастя, удачі, сімейного благополуччя!Ваша робота нам всім так необхідна. Люди різних професій щоранку довіряють Вам виховання своїх дітей. Ви сповна справляєтеся зі своєю місією, даруючи дітям не тільки знання і уміння, але і турботу, душевну теплоту. Ваші вихованці відчувають Ваше добре ставлення до себе. І, повірте, з теплотою в серці, будуть згадувати роки, проведені поруч з Вами, через багато років. Спасибі Вам за все! Велика Вам шана, неперевершеним, творчим, креативним професіоналам, які за час повномасштабної війни готували, пекли, плели, фасували - працювали і продовжуєте працювати, щоб підтримати військових, підтримати людей, які змушені були виїхати з своїх домівок, огортаєте любов'ю дітей! Хай Господь благословить родини працівників дошкілля і дарує нам радість Перемоги!