МОЛОДІЖНА РАДА КОНЯТИНСЬКОЇ ТГ

Молодіжна рада Конятинської ТГ - консультативно-дорадчий орган, утворений 20 липня 2021р. Шляхом відкритого голосування - було обрано керівний склад, також відбувся розподіл членів МР за комісіями.

ГОЛОВА МР - Кусяк Тетяна Іванівна

ЗАСТУПНИКИ - Слижук Анатолій Анатолійович, Кочерган Марія Михайлівна

Комісії:
1. Комісія з питань комунікації та взаємодії з органами місцевого самоврядування, PR-комунікації та роботи зі ЗМІ, інформаційної та проєктної діяльності, міжнародного співробітництва молоді (Плегуца І. М., Пелепко Т. М., Слижук О. І.)
2. Комісія з питань освіти, патріотичного виховання, інтелектуального розвитку, збереження історії громади (Кусяк Т. І., Дроняк Д. В., Грицюк М. В.).
3. Комісія з питань молодіжної активності та спорту (Скрипчук А. О., Пецей Х. М., Палійчук Х. В.).
4. Комісія з питань соціальної політики, молодіжної зайнятості, волонтерської діяльності, законності й захисту прав молоді (Добродійчук А. Б., Гожда І. Р., Цуркан Д. Р.).