2 ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КОНЯТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗА УЧАСТІ ДОКТОРА ЕКОНОМІЧНИХ НАУК ВІКТОРА ЛАЩАКА

• Переглядів: 441

26.11.2021 р., відбулася робоча зустріч з доктором економічних наук Віктором Лащаком, доволі жвава дискусія між учасниками наради, принесла свої результати у вигляді обґрунтованих зауважень і пропозицій по стратегічних матеріалах  Конятинської ТГ. А також, Віктор Лащак зауважив, щодо деталізації та конкретизації наявних матеріалів. Щиро дякуємо за співпрацю.

Робоча нарада за участі доктора економічних наук Лащака Віктора Васильовича

• Переглядів: 818

21 жовтня 2021 року в Конятинській територіальній громаді відбулася перша робоча нарада за участі доктора економічних наук Лащака Віктора Васильовича, керівного та депутатського складу, виконавчого комітету, керівників закладів, щодо розробки плану Стратегії розвитку Конятинської територіальної громади.Щиро дякуємо, Лащаку Віктору Васильовичу, за професійніть та знання своєї справи, приємно працювати!