ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У СТЕБНІВСЬКОМУ ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

• Переглядів: 521

Через поле, через гай  йде до діток Миколай. У білесенькій торбинці він усім несе гостинці. То ж бринить від щастя край — тут ступає Миколай.                                                                    М.Пономаренко ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У СТЕБНІВСЬКОМУ ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ОЙ, ВТЕКЛА МОЯ ПОДУШКА" Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая.  Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра. Як же приємно дарувати, турбуватися про всіх, кого любиш. Діти  шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю. Малюки  завжди з нетерпінням очікують  на 19 грудня. Адже саме в цей час на кришталевих санях їде до нас з неба Святий Миколай. Він не оминає жодної хатини, де живе дитина. Слухняним дітям він кладе під подушку солодощі, яблука, книжки, а нечемним, щоб нагадати як треба поводитися, – навіть різки. 17 грудня така казка завітала до Стебнівського садочка. За народними повір’ями, саме в цей день Святий Миколай щороку ходить по домівкам та обдаровує кожну дитину.  Якщо ж в переддень чарівного свята загадати заповітне бажання, то Святий Миколай його обов'язково виконає. До цього дня батьки та вихователі прикрасили святково групу, тож на малят чекала в садочку справжня казка - сюрприз: сніжинки, гірлянди, різнокольорові кульки, прикрашені новорічні красуні - ялинки. Дітки радо співали  пісень, розповідали віршики про зиму, а далі усі поринули у справжнє чарівне дійство. Чудові подарунки, солодощі та веселий настрій отримали діти від свята. А дорослим він побажав усього найкращого – здоров’я, щастя та благополуччя, миру та добра у кожній хаті.