ОСВІТА ДОВГОПІЛЛЯ

Розвиток освіти на селі започатковано у 1878 році, коли була відкрита однокласна школа. У 1906 році була збудована школа. На цьому місці сьогодні працює дошкільна установа. У 1918 році Буковинський край перейшов під владу Румунії і навчання велося румунською мовою. У 1944 році школа призупинила навчання, бо був зруйнований головний корпус школи. Після завершення війни, з встановленням радянської влади в краї, у 1945 році у селі, на місці зруйнованих попівських хат, побудована школа, де навчались учнів з 1 по 7 клас.

 Зараз в центрі села красується Довгопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка була збудована і введена в дію в 1975 році. За чисельністю учнів вона є другою і найбільшою сільською школою в районі. Колектив школи налічує 350 учнів та 45 педагогічних працівників. Учителі працюють над удосконаленням форм і методів роботи з метою упровадження в освітній процес сучасних інноваційних технологій навчання. Постійна турбота вчительського колективу в тому, щоб виховати в учнів позитивне ставлення до навчання, бажання вчитися, самостійно здобувати знання, розвивати у школярів творчу активність. Гуманізація освіти, диференціація навчання спрямовують педагогічний процес  на особистість кожного учня. Органічне поєднання новітніх технологій творчих педагогічних знахідок, співпраці учнів, учителів і батьків дозволяють досягти високих результатів у навчанні.

Учні школи за останні 5 років здобули 311 призових місць у ІІ етапі, 32 призових місць у ІІІ етапі, 2 учні брали участь у ІV етапі Всеукраїнських олімпіад . Переважна більшість (65%) випускників школи стає студентами вищих навчальних закладів. За 5 років закінчили школу із золотою та срібною медаллю –38  учнів.

Школа готує вихованців до майбутнього громадського життя, успішно діє учнівський парламент: мери, президент та  17 міністерств. Девіз учнівського самоврядування  «Пропонуй, плануй, організовуй, виконуй».

У школі створено добрі умови для навчання і розвитку творчих здібностей вихованців. До їхніх послуг – комп’ютерний клас з доступом до мережі Інтернет ( 26 комп’ютерів ), бібліотека, актова і спортивна зала, їдальня, стадіон, спортивне містечко, дитячий ігровий майданчик, дитячий центр, кабінети: української мови та літератури, біології, фізики, інформатики,  хімії, географії, історії, математики, німецької мови, світової літератури, художньої культури, українознавство, обслуговуючої праці.

Гід державних послуг. Банер