![Тренування Чернівецької обласної дитячо-спортивної школи з волейболу на базі Конятинського та Довгопільського опорних закладів](https://rada.info/upload/users_files/04417783/gallery/large/изображение_viber_2021-12-19_13-31-15-505.jpg)
Тренування Чернівецької обласної дитячо-спортивної школи з волейболу на базі Конятинського та Довгопільського опорних закладів
Тренування Чернівецької обласної дитячо-спортивної школи з волейболу на базі Конятинського та Довгопільського опорних закладів Конятинської ТГ. Тренер: Терновий Юрій Володимирович.
![ПЕРШІ ЗНАЧНІ ДОСЯГНЕННЯ ВИХОВАНЦІВ СЕКЦІЇ ДЗЮДО!](https://i.ytimg.com/vi/XFDTpBtXXhE/mqdefault.jpg)
ПЕРШІ ЗНАЧНІ ДОСЯГНЕННЯ ВИХОВАНЦІВ СЕКЦІЇ ДЗЮДО!
За ініціативи сільського голови Олексія Скрипчука у 2021 навчальному році на базі Конятинського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів розпочато заняття у секції спортивного дзюдо. За незначний проміжок часу учні, які відвідують секцію, вже мають спортивні здобутки — вони стали переможцями і призерами: одинацять медалiстiв, один чемпiон та десять призерiв. Щиро дякуємо тренеру Мойсюку Степану Михайловичу справжньому знавцю своєї справи ( майстра спорту по вільній боротьбі, самбо та рукопашного бою. Інструктора по крав-мага та сінь-сьобу, тренера змішаних єдиноборств та ММА., а також тренера з дзюдо та голови громадської організації борцівського клубу) за плідну працю і великий внесок у розвиток дітей Конятинської територіальної громади. Переможці:
![ГОРДІСТЬ КОНЯТИНСЬКОЇ ТГ - ЖІНОЧА ЗБІРНА ПО ВОЛЕЙБОЛУ!](https://rada.info/upload/users_files/04417783/gallery/large/изображение_viber_2021-11-29_10-02-16-288.jpg)
ГОРДІСТЬ КОНЯТИНСЬКОЇ ТГ - ЖІНОЧА ЗБІРНА ПО ВОЛЕЙБОЛУ!
28.11.2021 р., жіноча волейбольна команда Конятинської територіальної громади, взяла участь у чемпіонаті Вижницького району і посіла почесне перше місце у групі та вийшла у фінальні ігри, з результатами: Мілієво - Конятин ТГ 0:2 Берегомет - Конятин ТГ 0:2
![СЕКЦІЯ "ДЗЮДО" - ЗАНЯТТЯ У СТАРШІЙ ГРУПІ!](https://rada.info/upload/users_files/04417783/gallery/large/изображение_viber_2021-11-20_18-56-44-775.jpg)
СЕКЦІЯ "ДЗЮДО" - ЗАНЯТТЯ У СТАРШІЙ ГРУПІ!
Все найкраще дітям! На базі Конятинського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів за ініціативи сільського голови Олексія Скрипчука функціонує секція "Дзюдо", яка базується на трьох головних принципах: взаємна допомога та розуміння для досягнення більшого прогресу, найкраще використання тіла та духу та піддатися, щоб перемогти. Як важливо в даний час, коли масово використовуються гаджети, особливо дітьми, відірвати і заохотити їх в різних видах спорту.
![ТРЕНУВАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧО-СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ НА БАЗІ КОНЯТИНСЬКОГО ОЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ ТА САМКІВСЬКОЇ ФІЛІЇ КОНЯТИНСЬКОГО ОЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ. ТРЕНЕР - АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ ФЕДОРЧУК](https://rada.info/upload/users_files/04417783/gallery/large/изображение_viber_2021-11-27_14-19-10-230.jpg)
ТРЕНУВАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧО-СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ НА БАЗІ КОНЯТИНСЬКОГО ОЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ ТА САМКІВСЬКОЇ ФІЛІЇ КОНЯТИНСЬКОГО ОЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ. ТРЕНЕР - АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ ФЕДОРЧУК
Волейбол є однією з найцікавіших командних спортивних ігор, причому, маючи певні навички, грати в нього можна практично в будь-якому віці.Вміння грати у волейбол набувається в результаті цілеспрямованих тренувань. На кожне заняття Андрій Михайлович складає план тренування, де зазначено, які навички відпрацьовуватимуться, які вправи для цього виконуватимуться, і якої мети, зрештою, необхідно досягти.
![ПЕРШЕ ТРЕНУВАННЯ З ФУТБОЛУ ДЮФК "СПАРТА"](https://rada.info/upload/users_files/04417783/gallery/large/изображение_viber_2021-11-20_19-06-39-981.jpg)
ПЕРШЕ ТРЕНУВАННЯ З ФУТБОЛУ ДЮФК "СПАРТА"
– Ти любиш спорт? – Ні, я люблю футбол. – А футбол що – не спорт? – Ні, футбол – це життя! Все найкраще - дітям! За ініціативи сільського голови Конятинської ТГ Скипчука Олексія Івановича, на базі Конятинскього ОЗЗСО І-ІІІ ступенів - відбулося перше заняття з футболу ДЮФК "Спарта".Заняття з футболу – це те середовище, де дітям комфортно тренуватись, грати і перемагати, спілкуватись з однолітками, дружити і навіть конкурувати. Тут панує неймовірна атмосфера! Тут вирує цікаве насичене життя, де ніхто нікого не повчає, а радить і мотивує, показує і розповідає, де із задоволенням діляться знаннями і терпляче, крок за кроком, розвивають необхідні вміння та важливі навики. Це саме той вид спорту для дітей, куди вони поспішають з радістю і після занять не квапляться повертатись додому. Заняття з футболу виховує здорових дух підростаючого покоління, заміняє гаджети, які на даний час забирають так багато часу у наших дітей.