ПЕРШЕ ТРЕНУВАННЯ З ФУТБОЛУ ДЮФК "СПАРТА"

– Ти любиш спорт?
– Ні, я люблю футбол.
– А футбол що – не спорт?
– Ні, футбол – це життя!

Все найкраще - дітям! За ініціативи сільського голови Конятинської ТГ Скипчука Олексія Івановича, на базі Конятинскього ОЗЗСО І-ІІІ ступенів - відбулося перше заняття з футболу ДЮФК "Спарта".Заняття з футболу – це те середовище, де дітям комфортно тренуватись, грати і перемагати, спілкуватись з однолітками, дружити і навіть конкурувати. Тут панує неймовірна атмосфера! Тут вирує цікаве насичене життя, де ніхто нікого не повчає, а радить і мотивує, показує і розповідає, де із задоволенням діляться знаннями і терпляче, крок за кроком, розвивають необхідні вміння та важливі навики. Це саме той вид спорту для дітей, куди вони поспішають з радістю і після занять не квапляться повертатись додому. Заняття з футболу виховує здорових дух підростаючого покоління, заміняє гаджети, які на даний час забирають так багато часу у наших дітей.