Фото без опису

Детальніше за посиланням: http://dovg-school.com.

  Розвиток освіти на селі започатковано у 1878 році, коли була відкрита однокласна школа. У 1906 році була збудована школа. На цьому місці сьогодні працює дошкільна установа. У 1918 році Буковинський край перейшов під владу Румунії і навчання велося румунською мовою. У 1944 році школа призупинила навчання, бо був зруйнований головний корпус школи. Після завершення війни, з встановленням радянської влади в краї, у 1945 році у селі, на місці зруйнованих попівських хат, побудована школа, де навчались учнів з 1 по 7 клас.

  Зараз в центрі села красується Довгопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка була збудована і введена в дію в 1975 році. За чисельністю учнів вона є другою і найбільшою сільською школою в районі. Колектив школи налічує 350 учнів та 45 педагогічних працівників. Учителі працюють над удосконаленням форм і методів роботи з метою упровадження в освітній процес сучасних інноваційних технологій навчання. Постійна турбота вчительського колективу в тому, щоб виховати в учнів позитивне ставлення до навчання, бажання вчитися, самостійно здобувати знання, розвивати у школярів творчу активність. Гуманізація освіти, диференціація навчання спрямовують педагогічний процес  на особистість кожного учня. Органічне поєднання новітніх технологій творчих педагогічних знахідок, співпраці учнів, учителів і батьків дозволяють досягти високих результатів у навчанні.

  Учні школи за останні 5 років здобули 311 призових місць у ІІ етапі, 32 призових місць у ІІІ етапі, 2 учні брали участь у ІV етапі Всеукраїнських олімпіад . Переважна більшість (65%) випускників школи стає студентами вищих навчальних закладів. За 5 років закінчили школу із золотою та срібною медаллю –38  учнів.

  Школа готує вихованців до майбутнього громадського життя, успішно діє учнівський парламент: мери, президент та  17 міністерств. Девіз учнівського самоврядування  «Пропонуй, плануй, організовуй, виконуй».

   У школі створено добрі умови для навчання і розвитку творчих здібностей вихованців. До їхніх послуг – комп’ютерний клас з доступом до мережі Інтернет ( 26 комп’ютерів ), бібліотека, актова і спортивна зала, їдальня, стадіон, спортивне містечко, дитячий ігровий майданчик, дитячий центр, кабінети: української мови та літератури, біології, фізики, інформатики, хімії, географії, історії, математики, німецької мови, світової літератури, художньої культури, українознавство, обслуговуючої праці.


Фото без опису

Директор Довгопільського ОЗЗСО І-ІІІ ст. - Маротчак Юрій Юрійович

СЕКТОР ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИСЛОВЛЮЄ ЩИРІ СЛОВА ПОДЯКИ МИЦКАНЮК АЛЬОНІ ДМИТРІВНІ!

СЕКТОР ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИСЛОВЛЮЄ ЩИРІ СЛОВА ПОДЯКИ МИЦКАНЮК АЛЬОНІ ДМИТРІВНІ!

  • Переглядів: 287

І знову перемога! Понипаляк Станіслав Віталійович узяв участь у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв “Велика родина - моя Україна" за підтримки: Міжнародного радіо "RADIO SFERA MUSIC", асоціації діячів естрадного мистецтва України та нагороджений лауреатом премії І ступеня (інструментальний жанр). Сектор освіти, культури, молоді та спорту Конятинської сільської ради висловлює щирі слова подяки митцеві своєї справи МИЦКАНЮК Альоні Дмитрівні, вчителю Довгопільського опрного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Дякуємо за Ваш професіоналізм, трудолюбивість, вагомий внесок у розвиток та збереженн автентичності нашої громади, за вагомий внесок у розвиток підростаючого покоління, за те що дарите частинку себе - дітям!

Гід державних послуг. Банер