СЕКТОР ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИСЛОВЛЮЄ ЩИРІ СЛОВА ПОДЯКИ МИЦКАНЮК АЛЬОНІ ДМИТРІВНІ!

І знову перемога! Понипаляк Станіслав Віталійович узяв участь у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв “Велика родина - моя Україна" за підтримки: Міжнародного радіо "RADIO SFERA MUSIC", асоціації діячів естрадного мистецтва України та нагороджений лауреатом премії І ступеня (інструментальний жанр). Сектор освіти, культури, молоді та спорту Конятинської сільської ради висловлює щирі слова подяки митцеві своєї справи МИЦКАНЮК Альоні Дмитрівні, вчителю Довгопільського опрного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Дякуємо за Ваш професіоналізм, трудолюбивість, вагомий внесок у розвиток та збереженн автентичності нашої громади, за вагомий внесок у розвиток підростаючого покоління, за те що дарите частинку себе - дітям!