Щирі співчуття Світлані Прінько, директору Навчально-методичного центру якості освіти та координації господарської діяльності навчальних закладів області, яка передчасно втратила люблячого чоловіка, гарного батька та мужнього воїна.

Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя найрідніших людей, які ціною життя охороняють наш спокій. Надзвичайно сумна звістка сколихнула освітянську родину на Буковині – ще один воїн отримав крила та відійшов у небеса. Адміністрація та виконавчий комітет Конятинської сільської ради висловлює щирі співчуття Світлані Прінько, директору Навчально-методичного центру якості освіти та координації господарської діяльності навчальних закладів області, яка передчасно втратила люблячого чоловіка, гарного батька та мужнього воїна. У цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Україна втратила ще одного Героя і свого захисника. Слава та вічна пам’ять загиблому Герою! Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!