СЕКТОР ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИСЛОВЛЮЄ ЩИРІ СЛОВА ПОДЯКИ ГАЛИНІ МИКОЛАЇВНІ ФОРГІЛЬ ВЧИТЕЛЮ ДОВГОПІЛЬСЬКОГО ОЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ!

Вихованці "Лайк Дансу" Довгопільського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Конятинської територіальної громади взяли участь у Всеукраїнському конкурсі талантів серед талановитих громад України "Gromada Vision 2022"  та вибороли почесне ІІ місце у категорії хореографія. Сектор освіти, культури, молоді та спорту Конятинської сільської ради висловлю щирі слова подяки Галині Миколаївні ФОРГІЛЬ за високий професіоналізм та активну трудову діяльність, вагомий внесок у творче та особистісне зростання дітей! Дякуємо за те, що Ви віддаєте частинку своєї любові, турботи, уваги і знань нашим дітям.