ЗОЛОТАВА ОСІНЬ ЗАВІТАЛА ДО ДОВГОПІЛЬСЬКОГО ЗДО!

МОЛОДША ГРУПА ДОВГОПІЛЬСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Осінь – прекрасна і щедра пора року.
Проведення свята осені стало вже доброю традицією у Довгопільському ЗДО.
 Свято відбулося у молодшій різновіковій групі «Сонечко». Вихованці з цікавістю та веселим настроєм долучилися до дійства: співали, танцювали, перевтілювались у казкових героїв, декламували вірші та знайомилися з традиціями рідного краю.

З 15 по 18 листопада тривала виставка робіт з природнього матеріалу, які підготували діти разом зі своїми батьками, на тему: «Тихо осінь ходить краєм…».
Музичні композиції, веселі хороводи та дзвінкий дитячий сміх зробили осінній день особливим, яскравим  та по справжньому святковим подарунком від золотої пори року

СТАРША ГРУПА ДОВГОПІЛЬСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

На базі Довгопільського ЗДО старшої групи "Бджілка" відбулося свято Осінь-чарівниця в нашім ріднім краї.
Під час проведення свята діти брали активну участь: розвивали колективну діяльність, бачили розмаїття осінньої природи, розкрили красу осінньої природи за допомогою поетичного слова, музики, пісень, художньої творчості дітей, викликали естетичні переживання, захоплювалися красою рідного краю та милувалися її дарами.