Комунальний неприбутковий заклад "КОНЯТИНСЬКА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА"

У Конятинській територіальній громаді відкрився комунальний неприбутковий заклад " Конятинська мистецька школа", яка охопила більше 80 дітей. У школі працюють висококваліфіковані спеціалісти з солідним педагогічним стажем. При школі функціонують : клас баян, акордеон (викладач- Нагірняк Ю. М.); клас сольного співу ( викладач - Хрищук П. Ю. ); клас театрального мистецтва ( викладач - Куриндаш Г. І.) А ще працює гурткова робота: гурток театрального мистецтва( керівник - Мартинюк Н. М.), гурток вокального мистецтва ( керівник - Мацьопа В. П.) та гурток інструментального мистецтва ( керівник - Нагірняк Ю. М.). У  нашій громаді дуже багато талановитої молоді, яка бажає пов'язати своє життя з мистецтвом. Тому ми дуже добре розуміємо, наскільки важливо приділяти увагу мистецькій освіті, зростанню і формуванню естетичних смаків дітей. Сподіваємось, що протягом наступних років  діти будуть знайомитися з мистецтвом , навчатися творити, зростати як особистості та матимуть змогу якісно розвивати свої таланти.