Робочий візит народного депутата України Максима Заремського до Конятинської територіальної громади

Сьогодні, голова Конятинської територіальної громади Скрипчук Олексій зустрівся з народним депутатом України Макимом Заремським. У конструктивному діалозі обговорили доцільність передачі земель та лісів колишніх АПК на баланс громади. Йшлося і про важливість прийняття спільних, виважених рішень щодо створення сучасних умов навчання й виховання дітей, які проживають у сільській місцевості на гірських територіях.Максим Заремський поспілкувався і з директором Довгопільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Юрієм Маротчаком, де навчається 360 дітей. Незабаром на просторому шкільному подвір’ї, з’явиться спортивний майданчик зі штучним покриттям. Саме за сприяння народного депутата України з державного бюджету було виділено 1,5 млн. грн. Голова громади Олексій Скрипчук завдячує Максиму Заремському за всебічну підтримку, взаєморозуміння та гарну співпрацю. Цьогоріч за сприяння народного депутата України Максима Заремського Конятинська громада отримає 1 млн 900 тис. грн бюджетних коштів у вигляді субвенції на соціально-економічний розвиток території. Окрім півтора мільйона гривень на спорудження спортмайданчика у Довгопіллі на капітальний ремонт (заміну вікон) адміністративної будівлі Конятинської сільської ради спрямовано 200 тис. грн і така ж сума скерована на придбання дитячих ігрових майданчиків для Стебнівського, Конятинського, Яблуницького та Самаківського закладів дошкільної освіти.