ПРОЩАННЯ З СОЛДАТОМ ФЕРЛІЄВИЧЕМ ЮРІЄМ!

Сьогодні, у великій скорботі Конятинська територіальна громада зустріла і провела в останню дорогу Героя - Ферлієвича Юрія, солдата військової частини А2582. Він загинув у Донецькій області, поблизу населеного пункту Піски, виконуючи бойове завдання. Висловлюємо щирі співчуття рідним, друзям, побратимам і всій нашій Україні, бо ми втратили ще одного вірного сина, мужнього захисника, справжнього патріота своєї землі. Це біль ніколи не забути, а сльози, пролиті за ним, ще довго пектимуть нашу святу землю. Сьогодні, навіть небо плаколо дощем, а грім салютував прощальним залпом. Щиро віримо, що Ти знайдеш своє місце у Царстві Господньому і охоронятимеш рідну країну вже з висот небес. Вічна Слава Герою!