проекти рішень сесії №б/н «Про внесення змін до рішення сільської ради від 18.12.2019 р. № 176-22/19 «Про встановлення батьківської оплати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти Конятинської сільської ради об’єднаної територіальної громади»»

  • 17
Скликання: VIII скликання
Сесія / комісія: ХХ сесія
Тип документу: проекти рішень сесії
Дата: 12.12.2022
Номер документу: б/н
Назва документу: Про внесення змін до рішення сільської ради від 18.12.2019 р. № 176-22/19 «Про встановлення батьківської оплати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти Конятинської сільської ради об’єднаної територіальної громади»

                                                             

 

УКРАЇНА

 

КОНЯТИНСЬКА сільська рада

ХХ сесія  VІІІ скликання

 
   

 

 

Р І Ш Е Н Н Я     № ПРОЕКТ

22 грудня  2022 року                                                                        село Конятин

 

Про внесення змін до рішення сільської ради

від 18.12.2019 р. № 176-22/19 «Про встановлення

батьківської оплати за харчування дітей в закладах

дошкільної освіти Конятинської сільської ради

об’єднаної територіальної громади»

 

Керуючись законами України «Про Державний бюджет України на 2023 рік», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарських відносин», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дошкільну освіту», Порядком встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженим Наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 року № 667, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.12.2002 року за № 953/7241, враховуючи рекомендації постійних комісій, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення ХХІІ сесії попереднього скликання від 18.12.2019 р. № 176-22/19 «Про встановлення батьківської оплати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти Конятинської сільської ради об’єднаної територіальної громади», а саме п. 2 викласти в новій редакції:

«2. Звільнити від плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти Конятинської сільської ради територіальної громади:

  • батьків або осіб, які їх замінюють, у сім'ях, в яких сукупний дохід на кожного члена сім'ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму, який встановлено Законом України «Про Державний бюджет України  на 2023 рік»;
  • дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю;
  • дітей, один з батьків, який є учасником АТО та мобілізованих військовослужбовців та дітей-переселенців із зони АТО, мають статус внутрішньо переміщеної особи.
  1. Контроль  за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету і фінансів, соціально-економічного розвитку територіальної громади.

Сільський   голова                                                           Олексій СКРИПЧУК