НОВИНИ ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ.

  • 1069

Неймовірно, але факт – чемпіонат Чернівецької області з волейболу 2019 р. серед дівчат 2005 р.н. виграла команда з села Самакова Путильського району (Конятинська ОТГ).

Свого часу волейбольні фахівці на чолі з легендарним Петром Григоровичем Рацею похвалили цих дівчат під час «Кубку Незалежності 2018» в Яблуниці (на березі Черемоша), як кажуть, виписавши їм щедрі аванси щодо перспектив, і ось вони вже відзначились і на офіційному рівні. Команда с. Самакова виграла районні змагання, потім зональні міжрайонні, і тепер, як повідомив SportBuk.com місцевий любитель спорту, депутат Конятинської ОТГ Олексій Іванович Скрипчук (чия донька – серед лідерів команди), відзначились і в обласній фінальній частині в с. Тернавка Герцаївського району. 

У півфіналі представниці Путильщини обіграли 2:0 господарок фінальної частини з Герцаївщини, а у вирішальному поєдинку впевнено здолали команду з Вашківців Сокирянського району – 2:0 (25:11, 25:11).

Переможний склад: Анастасія Скрипчук, Хрестина Малиш (капітан команди), Богдана Катереник, Альона Псарюк, Стефанія Паучек, Марія Катеренюк, Діана Катеренюк, Надія Бойчук, Хрестина Ребенчук. Тренер – Сергій Михайлович Плегуца.

До слова, згаданий вище ентузіаст Олексій Скрипчук, разом з однодумцями, примудрився облаштувати міні-футбольний майданчик на схилі скелястої гори, вище школи в селі Самакова.На даний час там проводяться  роботи які незабаром мають вийти на фінішну пряму, тож місцеві діти  зможуть там ганяти м’яча:

Фото без опису