ДЕНЬ ПАМЯ'ТІ ТА ПРИМИРЕННЯ.

Весна іде, і переможним кроком
В тюльпановому вічному вогні
Йде травень крізь хвилини, дні і роки,
Несе нащадкам спогади свої.
07 травня в народному домі с.Яблуниця відбувся святковий концерт.
Сьогодні ми вшановуємо пам'ять тих , хто загинув на фронтах Другої Світової війни , хто звеличив нашу землю , воїнів загиблих на Сході України у боротьбі за цілісність та єдність нашої держави .
Сьогодні ми вшановуємо матір - початок всього! Матір - берегиню людського роду , чиї руки з пеплу війни підняли до життя цю землю , вмили гіркою сльозою , засіяли молодим життям.
Покладанням квітів до обеліска розпочалась урочиста частина свята .
Пронизує пам'ять скорбота прощання,
І сумно згасає, і тяжко сплива

Хвилина мовчання...
З вітальним словом виступив заступник голови Конятинської сільської ради  Кумариця В.М.
Слова подяки та шани звучали ветерану Великої Вітчизняної війни Пецею А.О.
Дошкільнята привітали своїх найрідніших , найдобріших матусь зі святом.
Хор педагогічних працівників та вокальний гурт вчителів Яблуницького ЗЗСО виконав пісні "Запалю свічу", "Молитва за Україну" , "Два кольори" .Пісня "Чорнобривці" звучала у виконанні Бойчука Н.І. та Вережака М.В. Учні Яблуницького ЗЗСО виконали пісні "Не твоя війна" (Д.Дроняк) , "Мій світ" (М.Петрик) , "Весняний джаз" (А.Киверо) , "Рідна моя матуся" (Мирослава ,Катерина Тищенко). Працівники культури виконали пісні "Кленова балада" (А.Паланиця) ,"Ніби вчора рідна мамо" (П.Хрищук), "Мама" (Р.Синиця) , "Через поле України" , "Виростеш ти сину"(вокальний гурт працівників культури).
Гуцульські пісні звучали у виконанні фолькльорно-етнографічного колективу "Гуцулочка" (керівник П.Пилипко).Вірші "Карпатський мій краю" , "Жіноча доля" читали П.Пилипко , Т.Гаврилюк .
Вітаємо зі святом ще раз щиро!
Живіть здорові в щасті і добрі
Бажаємо любові, світла й миру
На нашій рідній і святій землі!!!!

Цього року світ відзначає 74 річницю перемоги над нацистською Німеччиною у Другій світовій війні. За ініціативою сільського голови О.П.Комариці,08 травня на площі Конятинської сільської ради ОТГ відбувся мітинг-реквієм до Дня пам'яті та примирення.

Ми – люди миру, зранені війною,
Заповідаєм покликом святим:
Шануймо тих, хто не вернувся з бою!
Уклін доземний воїнам живим!