СІМ'Я і РОДИНА.

Усе, що є найкраще у дитини:
Її талант, культура, доброта —
Від тата й мами йде і від родини —
Незаперечна істина свята.
Сім’я, родина — це велике диво,
Там є любов і ласка, і тепло.
Там дітям затишно і радісно, й щасливо,
Тепер у нас і завжди так було.
Як тато є й матуся є рідненька,
Там добре дітям, є в них доброта.
В дітей тоді й сорочечка біленька,
І ластівкою мрія заліта.
Сім’я, родина в кожного хай буде,
В ній стільки щастя, мудрості й тепла!
Живіть щасливо на землі цій, люди,
Й щоб доля ваша світлою була!
15 травня в народному домі с.Стебні відбувся святковий вечір присвячений Міжнародному дню сім'ї. Батько й мати - це найдорожчі та найрідніші люди кожного з нас . Від них ми одержуємо життя . Вони вчать нас людських правил , вкладають у наші уста добрі слова.
Привітали дорогих матусь , татусів , бабусь та дідусів учні Довгопільського ЗЗСО.
Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих в роки Другої світової війни , Героїв Небесної Сотні , воїнів загиблих на сході України у боротьбі за цілісність та єдність нашої держави.
Читали вірші "Мамо не плач .Я повернусь весною(В.Тануляк) ,"Молитва за маму"(М.Генцар) , Така роса " Г. Уласійчук , "Сорочка-оберіг" (Н.Заручинський) , "Мати - Україно" (А.Томнюк) , "Рідні руки , рідний погляд" ( І.Тонієвич) .  Усе прекрасне в людині - від проміння сонця і від молока матері..." Ми звеличуємо святу і безкорисливу материнську любов. Звучали пісні у виконанні учнів Довгопільського ЗЗСО "Я ненавиджу тебе війна" (Х.Кочерган) , "Молитва за маму" (В.Луцюк) , "Пісня про маму" (Б.Цуркан) "Квіти для матусІ" (М.Генцар) . Працівники центру культури, молоді та спорту виконали пісні "А мати жде" (П.Хрищук) , "Через поле України ішла Божа Мати" , "Ой шіді-ріді , милий мій Іване" (Вокальний гурт) , "Летіла зозуля" (тріо). У виконанні вокального гурту народного дому с.Стебні звучали пісні " Ой , чого калина віти похилила " та "Чарівні ви мої Стебні". Веселий сміх дарували глядачам П.Пилипко з гуморескою "Мамина донечка " , "Йшов автобус на Полтаву" (В.Кочерган) , "Прощання" (Д.Цуркан).
До Дня вишиванки оформлено виставку вишивальниць села "Золоті руки матерів" О.Тануляк та К.Кочерган.
Піснею "Родина" у виконанні вокального гурту дітей закінчилось сімейне свято.
З роси , з води на добру сотню літ ,
Людського щастя , благ людських по вінця !
Здоров’я шлем міцного , як граніт !
Щоб теплих весен сонячні промінця
Будили в серці ніжні почуття .
Щоб не торкалась скронь зими пороша .
Щоб залишались ви на все життя
Такі , як є - вродливі і хороші !