«Буковинські намистинки»

В чистих барвах , як обнова ,-
Вся планета кольорова.
І на цій планеті діти
В мирі й щасті хочуть жити

17 травня в народному домі с.Яблуниця відбулося свято надзвичайно щире та позитивне - фестиваль дитячого виконавського мистецтва «Буковинські намистинки»
З вітальним словом до дітей , батьків , гостей звернулася організатор свята , голова журі Є.Д.Фрей. Фестиваль проводиться серед закладів дошкільної освіти у територіальній громаді вдруге , в якому взяли участь чотири ЗДО : Яблуницький , Конятинський , Довгопільський , Стебнівський.
На святі були присутні : В.М.Кумариця заступник голови Конятинської сільської ради ОТГ , начальник відділу освіти , культури , молоді та спорту Д.І.Фрей , голова ради профспілки працівників освіти Путильського району Шевчук Л.І.,директори ЗЗСО , старости сіл , депутати громади.
В номінаціях були представлені різні жанри мистецтва. Представлені номери вражали всіх присутніх оригінальністю , креативністю , навичками вокального мистецтва , виконавською та акторською майстерністю .
Піснею «Наш дитячий садок» розпочали свій виступ вихованці різновікової групи Яблуницького ЗДО. Зачарували глядачів оркестром дитячих музичних інструментів. Читали вірші «Моя сім’я» (М.Плегуца) , «Не може заснути малюк» (В.Софійчук) .Сімейний дует Дарини та Оксани Гав’юк виконав пісню «Мама і доня» , діти старшої підгрупи танцювали вальс «Анастасія».    Щирими оплесками дякували глядачі за танцювальну композицію «Рушничок» , яку виконали вихователі та діти Довгопільського ЗДО . Чарували своїми піснями «Мама , матуся» маленька вихованка О.Тонієвич та родина Цуркан піснею «Моя Україна». Вірш «Привіт Україно « читав В.Чечул . Розвеселяв глядачів Д.Цуркан гуморесками «Небезпечний вік» та «Прощання».
Креативним виходом на сцену та піснею «День фестивалю» вразили глядачів учасники Стебнівського ЗДО . Вірш «В Україні жити в мирі і добрі» читав (Д.Томнюк). Вихованці виконали пісні «Мама і тато» (Ю.Генцар) , «Батьківська доля» (Родина Палійчук).Батьки та діти виконали літературно-музичну композицію «Гімн України від дітей» . А «Сучасні бабусі» в хореографічній композиції приймали щирі оплески та радісний сміх.
Чарували своїм виступом юні таланти Конятинського ЗДО. Зі сцени щиро лунали пісні вихованців ясельної та різновікової групи «Я маленька Українка» , «Тільки мама» , коломийки «Рідний край» (С.Дроняк). Вірш «Маланька Українка» читала З.Гаращук , О.Аннич та А.Левковська читали гуморески. А під танець "Танцюй з нами" всі весело підтанцьовували.
Наприкінці заходу відбулося урочисте нагородження учасників фестивалю , керівники ЗДО отримали подяки та подарунки за активну участь та підготовку до фестивалю , всі дітки отримали пам’ятні подарунки.
Щирі оплески та щирі слова лунали в адрес всіх учасників фестивалю
«Буковинські намистинки».
Візьміть маленький вогник фестивалю
Й несіть і кожне серце й кожен дім ,
Тут радість , пісня і танок завзятий
Тут ціле море щиросердних слів.