ДЕНЬ ПАМЯ'ТІ.

26 травня 2019 року в центрі громади с.Конятин при Конятинському ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулись пам'ятні заходи із нагоди відкриття меморіальної дошки-загиблому ВІКТОРУ ВАСИЛЬОВИЧУ ФЕРЛІЄВИЧУ.

Віктор Васильович Ферлієвич народився 26 серпня 1994 року, в селі Конятин, Путильського району, Чернівецької області.2013 року хлопець закінчив Кіцманський технікум Подільського державного аграрно-технічного університету за спеціальністю «ветеринарний лікар».4 грудня 2013 року підписав зі ЗСУ контракт.
Старший солдат, старший механік-водій БМП 1-го взводу 1-ї роти 1-го механізованого батальйону 24-ї окремої механізованої бригади.
Загинув 26 травня 2018 р. внаслідок підриву БМП на фугасі під час маневрування, потрапивши в засідку ворожої ДРГ під час патрулювання ділянки поміж опорними пунктами ЗСУ на Горлівському напрямку.
Похований 30 травня у рідному селі. У нього залишились батьки, брат та дружина.
Указом Президента України № 239/2018 від 23 серпня 2018 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно)
.