ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО.

Дата: 14.06.2019 07:54

13 червня в народному домі с.Яблуниця відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Зі святкової сцени лунали слова привітань та вшанування представників медичного фаху від сільського голови Конятинської ОТГ Комариці О.П. та заступника сільського голови ОТГ Кумариці В.М.
Із нагоди свята працівники медицини отримали почесні грамоти , та ноутбук для КНП «Яблуницька амбулаторія загальної практики сімейної медицини». Святковий концерт організували та провели працівники центру культури , дозвілля , молоді та спорту в співпраці з керівником медичного закладу Безиль О.М., яка для своїх колег підготувала сюрприз - розіграш призів.
Низький уклін медичним працівникам за невтомну працю , щире й відкрите серце , золоті руки. Успіхів вам у цій благородній справі !