З Днем захисника України!!!

Дата: 11.10.2019 08:43

Щороку 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, УПА та українських козаків, відзначається День захисника України. Це свято мужності й самовідданості. Це – Ваше свято, шановні учасники АТО, ветерани Другої світової війни, військовослужбовці, воїни запасу, батьки та матері солдатів, волонтери. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддавав і продовжує віддавати свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.
Сьогодні в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Дня захисника України і свята Покрови Пресвятої Богородиці. Заступник голови Конятинської сільської ради Кумариця В.М. нагородив грамотами виконкому сільської ради за мужність , героїзм , самовідданість захисників України : жителя с.Плай Куриндаша В.І. , жителя с.Конятин Євенчука П.В.

Із Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці!
Слава Україні! Героям СЛАВА!