Гуцульський 100-ій ювілей...

А роки , мов ті бистрокрилі птахи , пролітали. І ось 100 поважних літ накувала зозуля жительці с.Конятин Анастасії Федорівні Мінгереш. 01 листопада нинішнього року на поріг долі в убранстві життєвих надбань вступили 100 поважних років. Сивина посріблила скроні , але не торкнулася серця.
Сьогодні ювілярку щиро вітають діти , внуки , правнуки і праправнучка. Привітати Анастасію Федорівну прийшла сільська громада : голова Конятинської сільської ради ОТГ Комариця О.П. , начальник відділу освіти культури , молоді і спорту сільської ради Фрей Д.І. , соціальні працівники , працівники центру культури , діти-волонтери Конятинського ЗЗО .
Щирі слова вітань лунали від заступника голови Путильської районної ради Різака В.О. , депутата районної ради Фрей Є.Д.
Вклоняємось низько до землі вашій життєвій мудрості , багаторічному досвіду , незламності духу , за руки робочі , за хліб на столі .

Всю доброту , яка існує в світі.
Всю радість , що живе серед людей ,
Усі найкращі на планеті квіти
Даруємо в цей незабутній день !

Многая літа ювілярці та її родині!