"День Гідності та Свободи"

20 листопада в народному домі села Яблуниця, з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи - працівниками центру культури,дозвілля та спорту Конятинської ОТГ було проведено урочистий театралізований захід:,,Серця, що були віддані Україні''. В ході заходу хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих під час Помаранчевої революції та революції Гідності а також учасників АТО, які ціною свого життя боролися за територіальну цілісність і незалежність нашої Держави. Виконано покладання квітів на могилу Герою АТО- Ферлієвичу Віктору Васильовичу. Бібліотекарем П. Т. Пилипко оформлено книжкову виставку ,,Вічна Вам слава! Героям Майдану''. На святі присутні військовослужбовці ОТГ, які захищали цілісність нашої держави в зоні АТО. З вітальним словом до громади звернувся сільський голова ОТГ-О. І. Скрипчук побажав присутнім добра, злагоди, непохитної віри в щасливе майбутнє Української держави.