свято Миколая Чудотворця та Нового-2020 року!

Ось знову рік Новий іде
Хай щастя він вам принесе
Міцне здоров'я подарує
Хай радістю ваш дім квітує!

18 грудня працівники центру культури дозвілля і спорту завітали до Конятинської сільської ради ОТГ. Засівали на щастя та добро , щедрували і щиро вітали працівників апарату сільської ради та керівників комунальних закладів, депутатів та членів виконкому ОТГ з наступаючим 2020 Новим роком.
18-19 та 29 грудня запалили свої вогні новорічні ялинки в селах Довгопілля,Конятин,Яблуниця.  Працівники ЦКДС громади підготували та провели святкові дійства. З вітаннями до громадян сіл звернулися староста села Лахман П.Ю., сільський голова ОТГ Комариця О.П.,заступник сільського голови ОТГ В.М.Кумариця - які побажали усім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів , бадьорого настрою та процвітання нашої громади, всієї України ! В ці святкові дні всі бажали один одному здійснення мрій.
Діти розважалися веселими іграми , танцювали навкруг ялинки , святкування розпочалися.
Увійдімо у
Новий рік із чистими помислами, наповнімо його добрими справами, вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.