Аварійно-відновлювальні роботи

З метою  негайної ліквідації   наслідків  надзвичайних  ситуацій, що сталася  упродовж  червня  2020 року  у Чернівецькій області та на підставі  розпорядження  Кабінету Міністрів України   від 16.09.2020 р. № 1123-р  « Про виділення коштів з резервного  фонду державного  бюджету для здійснення заходів » ,а саме: на аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) по  14 -ти об’єктах комунальної власності.

•
  • Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) дерев'яного моста, комунальної власності Конятинської сільської ради знищеного внаслідок проливних дощів 21.06.2020 р.- 23.06.2020 р. с. Довгопілля вул. Довгопільська , Конятинська сільська рада, Путильського району, Чернівецької області.» (надалі — Об'єкт).
  • «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) дерев'яного моста, комунальної власності Конятинської сільської ради знищеного внаслідок проливних дощів 21.06.2020 р.- 23.06.2020 р. с. Голошина ,вул. Голошинська, Конятинська сільська рада Путильського району Чернівецької області»
  • « Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) дерев'яного моста, комунальної власності Конятинської сільської ради знищеного внаслідок проливних дощів 21.06.2020 р.- 23.06.2020 р. с. Довгопілля, вул. Філатова, Конятинська сільська рада Путильського району Чернівецької області..»
  • « Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) залізобетонного моста, комунальної власності Конятинської сільської ради знищеного внаслідок проливних дощів 21.06.2020 р.- 23.06.2020 р. с. Довгопілля, вул. Довгопільська, Конятинська сільська рада Путильського району Чернівецької області»
  • Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) залізобетонного моста, комунальної власності Конятинської сільської ради знищеного внаслідок проливних дощів 21.06.2020 р.- 23.06.2020 р. с. Довгопілля вул. Філатова, Конятинська сільська рада, Путильського району, Чернівецької області. (надалі)