Сьогодні, 26 квітня, виповнюється 35-а річниця Чорнобильської катастрофи.

Вітаю усіх ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з Днем вшанування їхнього подвигу!!!

Хочемо від щирого серця подякувати:

Євенчуку Дмитру Андрійовичу - с. Конятин;

Пелепко Василю Івановичу - с. Конятин;

Грицюку Дмитру Івановичу - с. Довгопілля;

Тонієвичу Івану Юрійовичу - с. Довгопілля;

Попюку Миколі Васильовичу - с. Яблуниця;

Морозу Миколі Юрійовичу - с. Яблуниця.

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашої громади, які 35 років тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!