З метою забезпечення інформування громадськості про діяльність виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ

В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

ВИЖНИЦЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ

вул. Українська, 100Б, м. Вижниця, Чернівецької обл., 59200, тел. +38(03730) 2-15-89,

e-mail: vizh.cv@fssu.gov.ua, код ЄДРПОУ 41450008

р.

15-01-14-

Голові Конятинської сільської ради

п.О.І.Скрипчуку

вул. Центральна, буд. 162,                                 с.Конятин, Путильський район, 59122

На №

від

Щодо опублікування на

сайті

?

З метою забезпечення інформування громадськості про діяльність виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, просимо опублікувати на Web-сайті Конятинської об’єднаної територіальної громади наступну інформацію:

Як скористатися правом на реабілітаційне лікування

в санаторно-курортному закладі за рахунок коштів

Фонду соціального страхування  України

Статтею 29 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» визначено, що для забезпечення відновлення здоров’я застрахована особа (офіційно працевлаштована особа) має право на лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм, витрати на таке лікування 100 % фінансуютьсяФондом соціального страхування України.

Порядком відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду, затвердженим постановою правління Фонду від 13.07.2017 № 39, визначені такі профілі медичної реабілітації:

- нейрореабілітація: підгострий період інсультів, черепно-мозкових травм;

- м’язово-скелетна реабілітація: підгострий період ортопедичних, травматологічних операцій, ревматологічних захворювань, опіків;

- кардіо-пульмонарна реабілітація: підгострий період інфаркту міокарда, стан після пролікованої стенокардії, після операцій на серці; підгострий період захворювань легень, цукровий діабет;

- медико-психологічна реабілітація учасників АТО: порушення адаптації, розлади, пов’язані зі споживанням їжі, розлади сну, соматоформні розлади, неврастенія;

- реабілітація після оперативних втручань на органах зору: підгострий період після операцій на органах зору;

- реабілітація при порушенні перебігу вагітності: ускладнена вагітність;

- інша (соматична) реабілітація: підгострий період після операцій на органах травлення, сечостатевої системи, жіночих статевих органах.

Застрахована особа направляється до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу за її вибором відповідно до медичних показань визначеного профілю медичної реабілітації, за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарської-консультативної комісії закладу охорони здоров’я, де перебуває зазначена особа на стаціонарному лікуванні.

Застрахована особа з порушенням перебігу вагітності може направлятися в реабілітаційне відділення санаторно-курортного закладу безпосередньо із жіночої консультації.

Застрахована особа, яка брала безпосередню участь в АТО, має право на лікування (у супроводі членів сім’ї: чоловік/дружина, неповнолітні діти) за профілем медико-психологічна реабілітація за рахунок коштів Фонду один раз після демобілізації за наявності відповідних медичних показань.

Перелік санаторно-курортних закладів у розрізі медичної реабілітації для відшкодування витрат за надані застрахованим особам послуги із реабілітаційного лікування оприлюднено на офіційному веб-сайті Фонду соціального страхування України.

Термін лікування в реабілітаційному відділенні визначається лікуючим лікарем та ЛКК, який є необхідним для відновлення здоров’я та працездатності застрахованої особи відповідно до профілю лікування та особливостей перебігу хвороби, але не більше 24 днів.

?Консультацію з питань реабілітаційного лікування можна отримати за одним із номерів Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області: м.Вижниця (230) 2-22-52,  2-34-00; смт.Путила (238) 2-17-77.

В.о.начальника відділення?                               ?      ?               І.Тимик

Бурковська 2-22-52