Фонд родини Богдана Гаврилишина висловлює своє шанування та радо запрошує молодь вашої області до участі в програмі «Креативна молодь змінить Україну».

Набір на програму триває до 24 червнявключно за цим покликанням: https://bit.ly/3zrWnsw

Упродовж 8 тижнів відібрані на конкурсних засадах учасники та учасниці пройдуть інтенсивне онлайн-навчання за спеціально розробленою програмою, яка базується на міжнародних стандартах проєктного менеджменту, методах дизайн-мислення та психологічних теоріях.

До участі у програмі запрошується молодь віком 18-35 років, а саме:

- Організатори / організаторки фестивалів і заходів

- Менеджери / менеджерки креативних просторів

- Креативні підприємці / креативні підприємиці

- Інноватори / інноваторки у сфері культури

- Митці / мисткині

- Культурні менеджери / культурні менеджерки та куратори / кураторки.

Навчання за програмою відбуватиметься впродовж 8 тижнів у липні та серпні 2021 року. Формат навчання: двічі на тиждень онлайн у робочі дні з 19:00 до 21:00. Доступ до ПК та інтернету впродовж навчання є обов'язковим, адже це буде робота в групах та практика. Участь безкоштовна для відібраних на конкурсній основі учасників.

У разі запитань звертайтеся до координаторки програми Маріанни Єлейко: +380506701510mariannatic@gmail.compress@bhfamily.org