Чернівецька область у числі регіонів, де з початку інспекційної кампанії найвища динаміка працевлаштування

За даними Держпраці України,  Чернівецька область увійшла до числа регіонів, де з початку інспекційної кампаніїспостерігається найвища динаміка працевлаштуваннянайманих працівників.

Так, у розрізі областей найвища динаміка працевлаштування у Луганській (87,2 %), Миколаївській (79,8%), Чернівецькій (75,9%), Київській та Житомирській (48%) областях.

Загалом з початку інспекційної кампанії, направленої на подолання не задекларованої праці в регіоні, інспекторами праці  Управління Держпраці у Чернівецькій області розпочато 23 інспекційні відвідування роботодавців.

У ході здійснення заходів контролю виявлено 47 незадекларованих працівників.

За результатами інспекційних відвідувань суб’єкти господарювання легалізували працю 16 працівників.

Управління Держпраці у Чернівецькій області дякує роботодавцям, котрі належним чином оформлюють з працівниками трудові взаємовідносини.

Адже тільки задекларована праця вбереже від штрафних санкцій та сприятиме активному розвитку бізнесу.